Čínsky tablet s 10- jadrovým procesorom za smiešne nížku cenu

Elektro

Aj napriek tomu, že väčšina užívateľov uprednostňuje prenosné zariadenia vo forme smartfónov musíme uznať, že svoje viditeľné kvality majú i tablety a to najmä tie, ktoré sa radia k tým aktuálne najnovším. V tomto smere som našiel skutočne výkonnú novinku, pritom s cenou orientujúcou sa okolo 130 eur, čo za výkonný tablet určite nie je veľa. A dôvod tejto nízkej ceny? Tablet pochádza z Číny.

technologhie

Netrvalo však vôbec dlho a dostáva sa do pozornosti technologických nadšencov. Ide o taký dnešný drahokam na trhu s lacnou čínskou elektronikou. No pokiaľ si jeho parametre i celkové vlastnosti opíšeme bližšie, v podstate nenájdeme dôvod, aby sme túto novinku odignorovali, ale práve naopak. Dizajn a výkon spolu s viac než prístupnou cenou pôsobia skutočne lákavo. V prípade záujmu je možné ho objednať priamo z čínskeho trhu a to cez internet, pričom pri výbere možnosti Eú priority sa za poštovné platí len 1.30 eur.

Nielen vašu pozornosť ale upúta zo všetkého najskôr predovšetkým svojou prioritnou vlastnosťou- 10- jadrovým procesorom!
Konkrétne ide o tablet s názvom Chuwi Hi Pad, ktorý okrem perfektného výkonu procesora disponuje i serióznou kapacitou operačnej pamäte RAM a to 3GB, akcelerátorom na vykresľovanie grafiky (najčastejšie u hier) s frekvenciou 875 MHz, úložným priestorom 32 GB, čo síce nie je moc, ale tento priestor sa dá rozšíriť vsunutím SD karty s max. kapacitou 128 GB. Na prvý pohľad je ale zaujímavý i štýlový, avšak uhladený dizajn tohto výrobku s 10,1 palcovým displejom, ktorý prehráva obsah v kvalite Full HD.

procesor

Z uvedených vlastností je jasné, že ide predovšetkým o hráčsky tablet, ktorý spoľahlivo spustí v podstate každú aktuálne dostupnú hru z Google Play.
Takmer nekončiacu zábavu vám zaručí i jeho 7 000 mAh batéria, ktorá vydrží pri neustálom hernom zaťažení až 10 hodín. Takisto nezabudnime spomenúť pripojenie Bluetooth 4,1 a predovšetkým dvojpásmovú wi-fi.

You May Also Like..

Porovnanie gramofónov 21. storočia

Gramofónje prístroj, ktorý slúži na prehrávanie platní. Prvý gramofón vynašiel Emile Berliner, ktorý si tento prístroj nechal patentovať v roku 1887. Predchodcom […]

Vyklápacie motorkové prilby sa tešia rastúcej popularite

Na trhu je dnes hneď niekoľko populárnych typov motorkových prilieb, no prečo sa o niečo viac pozornosti venuje práve vyklápacím modelom? […]

Ako vysedávanie pri počítači škodí nášmu telu

Nebavme sa tentoraz o psychickej stránke ako depresie, zmena životných priorít a že sa z ľudí stávajú introverti, ktorých odpudzuje vonkajší svet a ľudia […]