DJI sa zaväzuje bojovať proti korupcii

Peniaze

DJI obvinil z časti "neefektívne a neefektívne riadiace procesy". Dodal, že nemôže ignorovať prípady "úplnej krádeže". "Zatiaľ čo vyspelé spoločnosti zaviedli školenia, kontroly a manažérsky protokol na obmedzenie týchto problémov, DJI v minulosti zdôrazňoval rast spoločností v porovnaní s novými vnútornými procesmi."
"DJI bude teraz prevziať vedúcu úlohu pri vytváraní jasných politík, postupov a očakávaní, ktoré sa budú zaoberať krádežami rohov a krádežou zamestnancov.

konference

Korupčný zásah
Spoločnosť so sídlom v meste Shenzhen tiež vyrába stabilizátory kamery – známe ako kardany – a je uznávaná ako jeden z popredných technologických inovátorov v Číne.
Ako súkromná spoločnosť neurčuje svoje zárobky, ale spoločnosť Nikkei Asian Review odhadla, že čistý príjem v minulom roku predstavoval 6 miliárd jüanov (893 miliónov dolárov, 682 miliónov libier).
Takže keď firma vyhlásila začiatkom tohto mesiaca, že podvody zo 45 podozrivých zamestnancov to stoja až na 1 miliárd jüanov, táto suma bola považovaná za významnú, ak nie pre obchod.

V tom čase uviedol, že prepustil 29 pracovníkov a oznámil 16 policajtom. Celková zamestnanosť spoločnosti je približne 14 000 zamestnancov.
Niekoľko významných čínskych technologických firiem sa nedávno podieľalo na zásahoch súvisiacich s korupciou.
V decembri oslávila firma Apple, ktorá tvrdí, že odmietla 83 ľudí za obvinenia z podvodu, prijatia úplatkov a ďalšieho podozrenia z nezákonného správania.
Ten istý mesiac spoločnosť Bytedance za spoločnosťou TikTok v krátkej podobe odhalila, že v roku 2018 uviedla polícii dvaja vedúci pracovníci za údajné prijatie úplatkov vrátane luxusných áut.

studie

A e-maloobchodný gigant Alibaba uviedol, že prezident jeho video-streamingovej jednotky Youku bol zatknutý 3. decembra v rámci vyšetrovania "údajného prijatia nesprávnych platieb".

You May Also Like..

Ako zvýšiť cash flow?

Máte 2.500 dolárov v hotovosti. To je dobrá správa. Zlá správa? Zajtra je splatných približne 10 000 USD na mzdy, štvrťročné dane a platby bankových […]

Venezuela nie je jedina v hyperinflácii

Hyperinflácia je definovaná ako keď inflácia je vyššia ako 50% mesačne a pretrváva viac ako 30 po sebe nasledujúcich dní. […]

Ako ušetriť a nezblázniť sa?

V priemernej domácnosti na Slovensku sa minie 19% rozpočtu na potraviny, 15% na bývanie, 12% na rekreáciu, hotely a reštaurácie, 7% na […]