Sklo ako dominanta interiéru

Tovar


Predelenia jednotlivých miestností a častí budovy sú obvykle riešené dverami a murovanými stenami. Vzniká tak zaškatuľkovaný priestor, ktorý často budí negatívny dojem z mnoho rovnakých a tmavých prvkov, ktoré sú často skôr nutnosťou, než estetickým riešením.
Ak chcete pre svoj interiér moderné riešenie, ktoré vzbudí skvelé pocity už na prvý pohľad a zároveň dokáže zachovať aj súkromie a diskrétnosť, tak to dokážu sklenené steny.

proskení

Ich účelom je predeliť fyzicky priestor, ale zároveň zachovať určitú voľnosť a presvetlenie. Zároveň efektívne prepojiť exteriér a interiér a vybudovať tak bývanie či iné priestory, ktoré dávajú pocit slobody, ľahkosti a dýchateľnosti.
Možno si hovoríte, že sklo je krehké a máte obavy z jeho rozbitia. V tomto prípade však ide o spracovanie materiálov tak, aby boli odolné a splňovali nielen estetické, ale aj bezpečnostné prvky. Ide totiž o bezpečnostné sklo, ktoré splňuje všetky požadované normy pre tieto účely.

Sklenené stenydokážu vyriešiť priestor aj v malých bytoch. Netradičné riešenie totiž dokáže priestor aspoň opticky zväčšiť a umožniť tak obyvateľom komfortné bývanie bez zbytočného uzatvárania a tmavých kútov.
Riešenie, vďaka ktorému získate luxusný design interiéru a zároveň súkromie, ktoré zaistí pieskovcové, gravírované, farebné či fóliou lepené sklo. Môžete tak získať predelenie s luxusnými vzormi či priamou tlačou do skla, ktoré dodajú interiéru ešte väčší šmrnc.

prosklené stěny

Vytvoríte si tak prostredie plné svetla, čistoty a nekonečného priestoru. Môžete tak sedieť v jednej miestnosti a pritom mať dosah na ďalšiu a to so zachovaním súkromia. Oceníte tak i v prípade, že máte deti alebo kontrolu v práci nad svojimi podriadenými a potrebujete mať prehľad o tom, čo sa vo firme deje.
Sklo sa tak stane luxusnou dominantou interiéru, ktorá nadchne a vytvorí vhodné prostredie pre prácu aj bývanie.
 

You May Also Like..

Originálna svadba presne podľa vás

Nie je na tom nič zlé, líšiť sa, byť iný, mať veci presne podľa seba a svojho partnera a podľa vašich vlastných […]

Kniha pre začínajúcich Youtuberov

Mnoho mladých sleduje stránky na Youtube a niektorí z nich sa pokúšajú pridávať na ne aj vlastné videá. Tým si dokážu […]

Vysávač SENCOR SVC 8621TI

Ja som sa zameral na bezkáblový vysávač dva v jednom od firmy SENCOR, na jeho funkcie, výhody a parametre. –          Medzi výhody […]