Vysávač SENCOR SVC 8621TI

Tovar

Ja som sa zameral na bezkáblový vysávač dva v jednom od firmy SENCOR, na jeho funkcie, výhody a parametre.
–          Medzi výhody tohto vysávača určite patrí to, že nemá žiadny kábel. Každý kto vysáva, vie, aké to je keď sa kábel niekam zamoce, zachytí na nábytku a vy sa musíte stále vracať a kábel odmotávať alebo ak chcete povysávať celý byt musíte používať predlžovacie šnúry, poprípade stále vyťahovať kábel zo zásuvky.
–          Keďže tento vysávač nemá kábel, veľmi dôležitá je vysokoúčinná batéria Li-lon21.6 V, ktorá zaručuje kratší čas nabíjania 4-6 hodín a dlhší čas prevádzky až 50 minút. Čas prevádzky závisí od toho akú rýchlosť zvolíte. Máte dve možnosti: vysoký výkon alebo predlžený čas vysávania.

vysavač

–          Veľmi dôležitá vlastnosť vysávačov je účinnosť vysávania. Tento vysávač má rotačnú kefu s vlastným motorom a s LED osvetlením, ktorá zaručuje vynikajúce výsledky pri vysávaní nečistôt na akomkoľvek type podláh. Z mojich vlastných skúsenosti môžem potvrdiť, že povysáva aj také nečistoty, ktoré môj starší vysávač nikdy nezvládol. Rotačná kefa s ohybným kĺbom poskytuje dostatočný pohyb v celom rozsahu 180°, zvládne vysávanie aj na ťažšie dostupných miestach napr. pod posteľou. Medzi nesporné výhody patrí aj systém cyklónovej funkcie HEPA.

lux

–          Ak ste sa unavili alebo chcete vysávanie z nejakého dôvodu prerušiť pomôže vám funkcia postavenia do zvislej polohy tzv. parkovanie.
–          Ja u tohto vysávača oceňujem jednoduché rozloženie, čistenie a vyprázdnenie prachovej nádoby. HEPA filter sa len jednoducho vyberie a vypráši do koša, nie je potrebné ho umývať, po roku používanie vyzerá ako nový. Umývateľné filtre sa rýchlo opotrebúvajú a majú nepekný vzhľad.
–          A dôležité u tohto vysávač tiež je, že ponúka veľmi tichú prevádzku a hladina hluku, ktorá nepresahuje 78 dB a indikátor nabitia batérie. Vždy viete, či je vysávač nabitý a zhruba ako dlho môžete vysávať.
–          Vysávač SENCOR SVC 8321TI patrí do strednej cenovej kategórie, nie je ani veľmi lacný ani drahý. Jeho cena zodpovedá jeho funkciám.

You May Also Like..

Originálna svadba presne podľa vás

Nie je na tom nič zlé, líšiť sa, byť iný, mať veci presne podľa seba a svojho partnera a podľa vašich vlastných […]

Kniha pre začínajúcich Youtuberov

Mnoho mladých sleduje stránky na Youtube a niektorí z nich sa pokúšajú pridávať na ne aj vlastné videá. Tým si dokážu […]

Nebezpečné hračky

Počet hračiek, ktoré obsahujú nevhodné látky z roka na rok rastie. Testy hračiek pre tie najmenšie detičky odhalili, že až 35 % […]